Състезателят на СК по кикбокс „Акулите“ 2025 Максум Майрям спечели сребърен медал от Световната купа по кикбокс, проведена в Йезоло, Италия. Отличието е първото международно постижение в историята на клуба.
Майрям достигна до финала в категория до 60 килограма, където се изправи срещу представител на Турция. В решителната среща българският състезател показа силна игра и голямо желание за победа, но в крайна сметка отстъпи и се окичи със сребърното отличие.
Въпреки загубата на финала, представянето на състезателя бе достойно и той даде максимума от себе си на ринга, като донесе историческия първи международен медал за клуба.
