От днес – 20 февруари, до 24 февруари /вторник/ се променя организацията на движение при 58-и км на АМ „Струма“ в област Кюстендил, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.
Причината за промяна на движението е увредена дилатационна фуга на виадукта.
Трафикът в посока София се осъществява в изпреварващата лента, а пътуващите от град Дупница към АМ „Струма“ през пътен възел „Дупница Юг“ преминават по ускорителния шлюз за включване в платното в посока София на автомагистралата, посочват от АПИ.
